شرایط و قوانین


پارس گوشی
+989101628200 , 021-55218970 , 021-55218972

www.TEHD.ir

سبد خرید شما خالی است!

شرایط و قوانین

 

 

 

قوانین :

*** کلیه کالاها بغیر از کالاهایی که کلمه موجود  در نام آنها دیده می شود و ارسال آنها با پست پیشتاز یا پیک موتوری  می باشد مابقی کالاها از کشور سازنده محصول(حدود 12-25روز کاری) بعد از دریافت کد پیگیری پست بدستتان می رسد.***

1- وظیفه پیگیری بسته در ایران در هر صورت به عهده خریدار که نام وی بر روی بسته درج شده است میباشد(بسته ها معمولا توسط مامور پست درب منزل تحویل یا از اداره پست منطقه مربوطه قابل دریافت هستند). بعد از ورود بسته به ایران مسئولیت تحویل گرفتن بسته  با خریدار است.

 

2- تبلت و اسمارت فون ها  دارای گارانتی نمایندگی در کشور سازنده میباشند و در صورت نیاز، ارسال به چین هزینه های ارسال و بازگشت بسته به عهده خریدار است. پارس گوشی  7 روز مهلت تست را نیز در نظر گرفته که در صورت داشتن مشکل سخت افزاری قابل برگشت میباشد. (ملاک شروع 7 روز، وضعیت تحویل کالا در سایت پست میباشد) (مفتخریم بگوییم تا به حال بسته بازگشتی نداشتیم)

 

3- مدت زمان رسیدن بسته خارج از کنترل ما و فرستنده و طبق مقررات شرکت پستی مربوطه میباشد. اما تحویل بدون مشکل و به موقع بسته به اداره پست و ارسال کد رهگیری برای شما بر عهده ماست. در صورت وجود مشکل و برگشت مرسوله توسط شما به هر دلیل پس از رسیدن بسته به دست نمایندگی (طبق وضعیت کد رهگیری مرسوله)  بسته جایگزین به درخواست شما ارسال میشود. برگشت دادن مرسوله فقط با داشتن دلیل موجه امکانپذیر است.

 

4- در صورتی که بسته به ایران وارد نشود پس از گذشت زمانی که در سایت شرکت پستی فرستنده ذکر شده (معمولا حدود 55 روز از آخرین وضعیت ثبت شده) پارس گوشی  برای گرفتن وجه بسته از بیمه کشور مبدا اقدام می نماید. در صورت تمایل امکان ارسال بسته جایگزین پس از زمان مذکور نیز وجود دارد.

 

5- دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضا از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ مسئولیتی متوجه فروشگاه پارس گوشی نخواهد بود.

6- هر مقدار هزینه گمرکی و هزینه پست داخلی زمان تحویل بعهده مشتری بوده و پارس گوشی فقط هزینه خرید کالا و ارسال تا پست مرکزی ایران را تقبل می نماید.

 

7- پارس گوشی  واسطه خرید امن شما از نمایندگی های معتبر می باشد. پس خرید از پارس گوشی  به معنی پذیرش نکات فوق میباشد.

طراحی سایت ، طراحی لوگو ، سئو سایت ، تهران دیزاین
پارس گوشی © 2018