روند انجام سفارشات


پارس گوشی
+989101628200 , 021-55218970 , 021-55218972

www.TEHD.ir

سبد خرید شما خالی است!

روند انجام سفارشات

 

 محصولات فروشگاه پارس گوشی در بازار داخلی موجود نیست**منهای محصولاتی که جلوی نام کالا موجود در انبار نوشته شده است(با جستجوی کلمه موجود در سایت میتوانید از موجودیها مطلع شوید) که با پست پیشتاز و کمتر از 72 ساعت کاری تحویل میشود**  ما بقی سفارشات سفارشات اعم از کلیه خرید های مشتریان، به طور مستقیم از کشور چین و از خود کمپانی سازنده تهیه شده و به آدرس پستی آنها ارسال می گردد.

تمامی مشتریان پس از تکمیل خرید ، یک شماره سفارش دریافت میکنند و آن را بایستی نزد خود نگه دارند. پس از تکمیل خرید، همکاران ما سفارش شما را به اطلاع نمایندگی های مجاز خود در کشور چین می رسانند و پس از تحویل بسته به پست، یک کد رهگیری پستی تقریبا طی سه روز کاری توسط ما به مشتری (از طریق سامانه پیامکی وایمیل و پشتیبانی آنلاین) داده خواهد شد که مشتری می تواند به وسیله آن بسته ارسالی خود را رهگیری کرده و از موقعیت مکانی آن در هر لحظه مطلع شود.

طبیعتا زمان رسیدن مرسوله به دست مشتری نسبت به مرسولات پستی داخلی، کمی طولانی تر صورت می گیرد و طی سوابقی که تیم پارس گوشی نسبت به واردات این محصولات از طریق پست را داشته، میانگین زمان رسیدن مرسوله به دست مشتری را حدود 12 الی 25 روزه (در مرکز استان ها کمی زودتر و در شهرستان ها کمی دیرتر) را تخمین میزند. این مدت، از زمانی شروع می شود که محصول شما از کشور مبدا تحویل پست شود یعنی زمانی که کد رهگیری را از ما دریافت می کنید.

دقت داشته باشید که تاخیر های احتمالی که بعضا از جانب شرکت های پستی برای تحویل محصولات رخ می دهد در حوزه اختیارات فروشگاه نمی باشد و درصورت وجود تاخیر در رسیدن بسته ها هیچ  مسئولیتی متوجه فروشگاه پارس گوشی  نخواهد بود. اما در صورت نرسیدن محصول  وجه آن به مشتری بازگشت داده خواهد شد.

در صورت نرسیدن مرسوله به ایران با وجود اینکه پستها تنها 25دلار بابت هر بسته به ما پرداخت میکنند( یعنی ارزش خود بسته هر قدر باشد همان 25دلار در نظر گرفته می شود و نرخ کالا را جداگانه نمی پردازند) اما بدلیل رضایت مشتریان پارس گوشی کل مبلغ دریافتی از مشتریان را بعد از گذشت نهایتا  90 روز از زمان ارسال بسته باز پرداخت می کند.

در تمام طول این فرایند ما همراه شما هستیم و آماده پاسخگویی سوالات و پیگیری سفارشات شما تا زمان رسیدن مرسوله به دستتان، خواهیم بود.

لازم به ذکر است، کد رهگیری مرسولات به محض پست شدن به شماره همراه شما و ایمیل ثبت شده شما  از طرف فروشگاه پارس گوشی بصورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.

 

هنگام تحویل سفارش:

طبق جدول عوارض گمرکی بسته های ارسالی خارجه ، هزینه گمرکی که اداره پست دریافت خواهد کرد متفاوت بوده و حتی در بعضی مواقع هزینه گمرک به کالا تعلق نخواهد گرفت. اما در اجناسی که دارای هزینه گمرک شوند برای گوشی ها و تبلت ها تقریبا و به صورت میانگین بین 4 هزار تومان تا 50 هزار تومان خواهد بود که بایستی هنگام تحویل مرسوله به مامور پست داده شود، دقت کنید که این قیمت بصورت میانگین ذکر شده و همینطور که گفته شد در بعضی مواقع هزینه ای دریافت نشده و در بعضی مواقع نیز بیش از قیمت ذکر شده دریافت شده. این تفاوت قیمت ها در شهر های مختلف متفاوت دیده شده.

نکته: هزینه های گمرکی به طور معمول برای تبلت ها کمتر از گوشی ها بوده و  برای لوازم جانبی ها که ارزش آنها کمتر از 50 دلار است هیچ گونه هزینه گمرکی دربر نخواهد داشت. همچنین هنگام رسیدن کالا  حتما در حضور مامور پست بسته باز شود و بعد از مشاهده  آثار شکستکی یا پریدگی فیزیکی از قبول بسته خودداری نمائید و با پشتیبانی تماس گرفته شود تا کالا بطور خودکار به فرستنده عودت شود و پس از ثبت عودت در پست پارس گوشی  اقدامات مقتضی را انجام خواهد داد.

اگردر روند سفارشات مشکلی داشتید و یا درخواست مشاوره دارید می توانید با شماره های 09101625200 و 09101628200 تماس بگیرید همچنین پشتیبانی آنلاین سایت پاسخگوی شما خواهد بود. 

باتشکر ، پارس گوشی

طراحی سایت ، طراحی لوگو ، سئو سایت ، تهران دیزاین
پارس گوشی © 2018